KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Bu işte bir art niyet aranmalı mı?

07 Eylül 2012 | 14:30

26 yorum

13683 okunma

Bursa Millet Gazetesi yazarı Tarık Tarım'ın Kulübümüzün İDO ile yaptığı anlaşma ile ilgili yazısıdır.

Dün çok ilginç bir açıklamaya şahit olduk. Yerel bir kanalda İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili öyle bir açıklama yaptı ki, ister istemez kafalarda oldukça fazla soru işaretleri bıraktı.

Neydi bu açıklama…???

Yeşil beyazlı kulübün İstanbul deplasmanlarında kullandığı deniz yolu için ulaşım sponsorunun İDO olacağını, ayrıca bu sponsorluk anlaşması gereği stadyum içi ve maç şortlarında da İDO reklamının bulunacağı yönündeydi.

Peki bayram değil seyran değil nereden çıktı bu reklam?

Hele ki İDO’nun farklı fiyat politikası ve Bursalı müşterilerine yapmış olduğu çifte standartlardan bıkmış usanmış olan Bursa halkının isteklerine anında cevap veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin büyük çabalarıyla yakında faaliyete geçecek olan BUDO’nun varlığı her kesimce bilinirken ???

Bu işte bir art niyet aranmalı mı?

Bu reklam anlaşması son dönemlerde Belediye Başkanı ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın bir misillemesi mi?

Ya da her fırsatta Bursa’lı işletmelerin takıma sahip çıkmadığından serzenişlerde bulunan kulübün İstanbul firmasından reklam alarak Bursa’lı iş adamlarına bir göndermesi mi?

Yoksa bu anlaşma BUDO’nun varlığından rahatsızlık duyup iş hacminin küçüleceğinden, kazanacağı paranın azalacağından ve prestijinin yerle bir olacağından korkan İDO’nun kurnazca bir hamlesi mi?

Daha dün özel bir yemekte Vali ve Belediye Başkanı ile bir araya gelen Başkan İbrahim Yazıcı bu konuyu masada görüşmeye yatırdı mı?

Bursaspor Kulübü’nden beklenen bir hamle olmasa da, bu reklam anlaşmasının maddi boyutlarının ve kapsamının ayrıntılı bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Tarık Tarım
Bursa Millet Gazetesi

 

  • sinan  
  07 Eylül 2012 | 15:24
  başladılar hemen art niyet aramaya.. ya adam sponsor oluyor.. parayı veren sponsor olur. budo da versin sponsor olsun.. hem buda günde 2 sefer düzenleyecekmiş.. yani bak biz halkımızı mağdur etmiyoz imajı.. Bursaspor A KİM SPONSOR OLURSA ONU DESTEKLERİZ.. belediye başkanı Bursasporu çok kullanıyor zaten.. bayraklara logomuzu kullanıyor bunun için bir ödeme yapıyormu acaba!!
  • iritimsah  
  07 Eylül 2012 | 15:17
  bırakın bu işleri... buranın insanları her detayı profesyonelce düşünüp boşluğu doldurmazsa istanbuldan gelir adam doldurur.. kulübün kasasına para girecektir, bu tip yazılarla bozgunculuk yapmayalım... hadi aklınıza geldi, bunun yazısını yazmak ayıptır..
  • Cem Cem  
  07 Eylül 2012 | 15:05
  Inınınıınnnn hadi bakalım GAZeteler ve ciler ! felaket senaryolarınızı bekliyoruz.Bursaspordan siyasi baskılardan korkup 3 senedir tüm yardımlar kesildi gıkınız çıkmadı bir sponsorda felaket senaryoları yazmaya başladınız. Bursaspora Stat yapılıyor geliri yok,dükkanlar yapılıyor geliri yok otopark yapılıyor geliri yok niye hesap soramıyorsunuz 1 gecede Rant çıların statın yerini değiştirdilerde ? GAZetelerde tek doğru üstte yazan Günün tarihidir bunu kanıtlıyorsunuz.
  • Bülent Bedel  
  07 Eylül 2012 | 14:49
  -3
  Harbidende reklam alamayız alamayız gittip bizi vapurlarına almayan yvş idonun reklamını almışız
  • GreenArmy  
  07 Eylül 2012 | 14:48
  ya sizde terbiyesizlik yapmayın ya ne güzel sponsorumuz olmuş arkadan işler çevirmeyin.
  • tarık özgider  
  07 Eylül 2012 | 14:46
  Gene hemen fesatlık düşünüyor bu gazeteciler Bursaya parayı ver senınde reklamını yapsın koç gazeteci...!!!!

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR