KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yeni transferlerimiz imzaladı!

22 Ocak 2020 | 14:29

1 yorum

3851 okunma

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde Taraftarlarımıza açık olarak yapılan imza törenine futbolcularımız ile birlikte Başkanımız Mesut Mestan katıldı.

Başkanımız Mesut Mestan, "Hepiniz hoş geldiniz. Bu sezon hepimizin bildiği gibi zor süreçten geçiyoruz. 4 oyuncu ile anlaştık. Futbolculara teşekkür ediyorum. İki tarafa hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hak ettiğimiz yere hep birlikte gelecek. Biz hepimiz bir arada olduğunda neleri başardığımızı 2010'da şampiyon olarak gördük. Transfer sürecinde yardım eden şehir dinamiklerine, kentimizi yönetenlere teşekkür. Yeniden Büyük Bursaspor sloganıyla yola çıktık. İş dünyasının desteğiyle önemli yol aldık. Kampanyanın bitiminde hedefe ulaşacağız. Kampanyaya destek verelere teşekkür ediyorum. Destekle motivasyonlarını arttıralım. Onlara teşekkür ediyorum. Bugüne kadar sadece maddi değil, manen de yardım edenler vardı. Bugün bu arkadaşlarımız Akhisar maçına yetişecekler. Tabii bu teknik direktörümüz İbrahim Üzülmez hocamızın takdirine kalmış bir şey. Serdar Özkan özellikle çok heyecanlıydı. Transferlerde büyük desteklerini Aytemiz Alanyaspor ve Antalyaspor başkan ve camialarına teşekkür ediyorum" dedi.

Serdar Özkan: "BU KEZ GERÇEKLEŞTİ"

"Hepinize bugün yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bundan önceki dönemlerde 2 sefer transfer görüşmem olmuş ancak gerçekleşmemişti. Bugüne nasipmiş. Başkan ve hocamız, Selçuk Erdoğan buraya gelmemi bana çok istediklerini belli ettiler. Neden alt lige gidiyorsun diye çevremden tepki aldım. Ben Bursaspor'u alt ligde görmedim. Buraya birçok maç oynamaya geldim. Çok büyük camia gözüyor. İçine girince daha büyük olduğunu anladım. Bir haftadır buradayım. Herkes çok şey hissettirdiler. Kötü oynayabilirim. Şüpheniz olmasın. Maçın son dakikasına kadar mücadelem olacaktır."

Tayfur Bingöl: "3. ŞAMPİYONLUĞU YAŞAYACAĞIZ"

"Destek için teşekkürler. Bursaspor gibi özel ve büyük camiaya geldiğini gördüm. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Yoğun mesai harcandı. 5 Süper Lig kulübü istedi. Kulübümün başkanı bana Bursaspor'dan teklifi geldiğini söyledi. Benim de tercihim de burası oldu. Bursaspor'a kalbimle, fiziğimle, düşüncemle hizmet etmek için geldim. Üçüncü şampiyonluğu Bursaspor armasıyla düşünüyorum. Camia ile birlikte şampiyonluğu kutlamak istiyorum. Bu arma için her şeyi yapacağım. Kimsenin şüphesi olmasın. Sezon sonu mutlu, mesut şekilde şampiyonluğu kutlarız."

Emrullah Şalk: "ALACAĞIMI BIRAKIP GELDİM"

"Camianın büyüklüğünden bahsedildi. Adana Demirspor maddi açıdan bugün ligin en güçlü takımı. Ben Bursaspor'a gelebilmek için 1,5 yıllık kontratıı bırakıp geldim. Buraya gelmemdeki etken İbrahim hoca ile yaşadıklarımızdı. Tayfur arkadaşım üç şampiyonluğu olduğunu söylemişti. Benim ise dört şampiyonluğum var. Burada Bursaspor kulübün geleceğini kurtarma mücadelesi. Hepimizin geleceği adına şampiyonluk yarışını dava olarak görüyoruz. Sizlerin de desteğiyle 2 Mayıs'ta tesiste kutlama yaparız."

Kerem Can Akyüz: "SÜPER LİG'E ÇIKACAĞIZ"

"Sıcak karşılama ve destek için teşekkürler. Birbirinden değerli kaliteli isimler. Bursaspor'dan önce birçok Süper Lig takımından teklifler aldım. Ama ben Bursaspor'u tercih ediyorum. Bursaspor onlardan 2 adım öndeydi. Dördüncüsü çok anlamlı olacaktır. Hepimiz burada elimizi taşın altına koymaya geldik. Baskı ve eleştiriden etkilenmeden. Süper Lige hep birlikte çıkaracağız."

 Bursaspor.org.tr

    • RIDVAN KOPUK  
    24 Ocak 2020 | 10:41
    Evet beyler febeye 16 milyon tl limit arttirimi yapildi. Bakalim bizim baskan,yonetim kurulu üyeleri,divan ve divan üyeleri eger sizlerden birisi tff yi uefaya ve casa sikayet etmezse ben Bursasporluyum diye gecinmesin. bu kadar haksizlik yeter bunun icin kamuoyu oluşturmayan Bursa basınına ayrica teşekkür ederiz!! selim abi recep gunay her divanda soz alip konuşuyorsunuz simdi sizide görücez bakalim ne yapacaksiniz. recep gunay eski başkan ali ayi mahkemeye verdin. bakalim tff yi uefaya sikayet edebilcenmi görücez.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR