KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Taraftarlarımız Özlüce'ye koştu!

VİDEO

14 Şubat 2019 | 17:00

1 yorum

3565 okunma

Bursaspor'umuzun, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisilerinde yapacağı antrenman öncesi Sevgililer gününde geleneksel hale getirdiğimiz ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Geleneksel hale getirdiğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü buluşmasına yaklaşık 1000 taraftarımız ilgi gösterdi. Sevgilerini dile getiren taraftarlarımız bu haftaki maçtan 3 puan beklediklerini söyledi.

Taraftarlarımız adına konuşan tribün liderlerimiz, futbol ve basketbol takımımızın kaptanları Ertuğrul Ersoy ile Recep Doğrusöz'e, "Sizlerin iyi takım olduğunuzu biliyoruz. Çaykur Rizespor maçı mutlaka kazanılması gereken bir maç. 90 dakika boyunca sizlerin yanınızda ve destekçiniz olacağız. İçimizdeki kırgınlıkları ise unutacağız. Basketbol takımımız Süper Lige çıkma yolunda ilerliyor. Pazar günü Akhisar Belediye maçında onların da destekçileri olacağız" dediler.

Ayrıca şehrimizde başarılı narkotik operasyonlara imza atan "Narko Timsah" timlerine, Teksas adına teşekkür plaketimizi ve formamızı Emniyet Müdürümüz Osman Ak'a sunduk.

 Teksas.org

    • bursalı  
    14 Şubat 2019 | 17:15
    oraya gidenlerin çoğunun bir kırgınlığı yok zaten kırgın olan menfaatsiz Bursaporu sevenler onların hepsini kastemesemde çoğunun neyin peşinde olduğu belli sevgilerinin ama o sevgi Bursapor değil

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR