KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Mutlaka kazanmamız gereken bir maç"

14 Şubat 2019 | 17:10

2 yorum

2616 okunma

Spor Toto Süper Lig'in 22'nci haftasında Çaykur Rizespor'u 16 Şubat Cumartesi günü sahasında ağırlayacak olan Bursaspor'da Teknik Direktör Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Zorlu mücadeleye ilişkin "Bizim için mutlaka kazanılması gereken bir maç" diyen Aybaba sözlerine, "Bizim çalışmayla ilgili, oyun temposuyla ilgili, coşkulu oynama ve oyunda baskı kurma ile ilgili sorunumuz yok, sonuçlandırma ile ilgili sorunumuz var. Ona da özel çalıştık. Bu hafta içerisinde bireysel ve grup toplantılar yaptık. Arkadaşlarımızın durumu iyi, Bizi destekleyen taraftarlarımızdan aldığımız mesajlar da bu maçın önemini onların da anladıkları doğrultusunda. İnşallah çıkacağız ve bu maçı lehimize çevirip bulunduğumuz futbol anlamında değil ama tabela anlamında sıkıntılı durumdan bir an önce çıkmak istiyoruz" şeklinde devam etti.

Çaykur Rizespor karşılaşmasında sakatlığı bulunan Diafra Sakho, Tunay Torun ve Kubilay Kanatsızkuş'un forma giyemeyecek olması ve Aytaç Kara'nın da kart cezalısı olduğunun hatırlatılması üzerine ise Aybaba, "Futbol bu. Cezalı oyuncumuz oluyor, sakat oyuncumuz oluyor. Keşke bu kadar üst üste gelmeseydi. Çünkü biliyorsunuz zaten yaşadığımız sorunları ama elimizdeki mevcut oyuncularımızın da kalitesi iyi. İstiyorlar, onlar da coşkulular. Elimizdeki kadro ile çıkıp en iyisini yapıp maçı kazanmak istiyoruz" diye konuştu.
Diafra Sakho'nun da 18 Şubat Pazartesi günü takıma katılacağını belirten Samet Aybaba, "Önümüzdeki haftanın antrenman programı içerisinde var. Maç durumuna bakacağız. Bir sonraki maçta görev alabilir diye düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

"Biz her gün seviyoruz, ülkemizi, evlatlarımızı, dünyadaki herkesi hatta ağaçları, toprakları, denizi seviyoruz. Sevmeye devam etmemiz lazım, günlük sevgilerle bu işleri toparlayamayacağımız ortada."

 Bursaspor.org.tr

  • Mey Nur  
  16 Şubat 2019 | 17:56
  Tribünler niye var? Takımı ateşlemek için..Bizim taraftar ne yapıyor?kendi topçusuna küfrediyor. Yusuf'un suçu ne? Onun yeteneği bu kadar..Elinden geldiğince gayret ediyor..Kaytarmıyor..Sakatım ayağına yatmıyor.. Ama yetenek bu kadar.. Yusuf'a tepki yanlış..Tepki gösterecekseniz Yusuf'u alanlara bizi Yusuf'a muhtaç edenlere gösterin..
  • ALİVELİİ  
  15 Şubat 2019 | 12:56
  yapma ya ölemi ne önemli açıklama( şimdiden yol yapıyo sakata geldik beyler. kopuk uçurtma düşüyoruz.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR