KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Divan Kurulu Toplantısı yapıldı

26 Şubat 2020 | 21:07

0 yorum

2694 okunma

Kulübümüzün Olağan Divan Kurulu Toplantısı Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda yapıldı.

Toplantıya Başkanımız Mesut Mestan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Konuralp Yeşil, Serkan Subaşı, Yavuz Aman, Erol Turan, Yıldırım Hacıoğlu ve Erdinç Doğan katıldı.

İlk olarak konuşma yapan İdris Sevinç: "Öncelikle kulübümüzde 3 tane 50 yılını dolduran değerli büyüğümüz var. Bu büyüklerimiz; Mustafa Kırcı, Hasan Pedal, Sebahattin Yedikardeş. İnşallah bütün arkaşlarımıza nasip olur. Kendilerini bir kez daha kutluyorum. Bursaspor Kulübünün düzenlediği kampanyalara destek veren herkese teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımız Mesut Mestan şehre bir hareketlilik getirerek Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, ve BTSO Başkanımızın birlikteliğiyle bir kampanya başlattılar. Yardımlaşma çağrısı altında bu projeyi gerçekleştirdikleri için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok açık ve net söylüyorum, ben Sayın Başkan ve arkadaşlarından böyle bir performans beklemiyordum. Tabiki önümüzde çok günler var. Fakat bu güne kadar maddi ve manevi desteksiz olarak gösterdiğiniz mücadele için Sayın Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum." dedi.

Başkanımız Mesut Mestan ise, göreve gelir gelmez "Bursaspor'u tekrar nasıl süper lige çıkarırız'ın çabası içinde olduklarını belirterek, bu hedef doğrultusunda gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Divan Kurulu'nda sunum yapılan Bursaspor Okulu ve ve üniversitesinin çok önemli projeler olduğunu ancak bulara çok emek harcayarak bunları icraata dökmek gerektiğine dikkat çekti. özellikle Lise ve Üniversite projeleri çok önemli ama çok fazla emek vermek lazım .Bu konuda herkese görev düştüğünü ifade eden Başkanımız Mesut Mestan, herkesi karınca kararınca bir şeyler yapması gerektiğini kaydetti.

KENETLENİRSEK DAHA İYİ YERLERE GELİRİZ

Bursasapor'un geçmiş yıllarda gelir getirecek bir sürü gayrimenkulleri olduğunu hatırlatan Başkanımız Mesut Mestan, "Önemli olan satılamaz gayni menkullar elde etmemiz gerekiyor. Şu an elimizde bir kuruş gelir getirecek gayri menkul yok. Geçmiş yıllarda bunlar vardı. Eğer onlar bu sene olmuş olsaydı biraz da olsa rahatlardık. Sezon başından beri Bursaporluların hevesini kırmayalım, zor durumda olduğumuz göstermeyelim diye ağlama edebiyatı yapmadık. Sadece Bursa'yla alakalı değil tüm Türkiye'ye örnek olacak bir duruş sergilemek istedik. İnşallah Bursaspor 2 ay sonra Süper Lig'e çıkaracağız. Yine aynı şekilde kenetlenirsek Bursaspor'u daha iyi yerlere getirebileriz" diye konuştu.

Başkanımız Mesut Mestan 50 yılını dolduran üyemiz Hasan Pedal'a teşekkür plaketi takdim etti.

Kulübümüzün Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Denetim Kurulumuz ve Divan Kurulu üyelerimizin yaptıkları konuşmalar ile tamamlandı.

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR