KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Basketbolda fikstür belli oldu

10 Ağustos 2017 | 18:39

0 yorum

2174 okunma

Türkiye Basketbol Ligi'nde 2017-18 sezonu ile TBL Federasyon Kupası fikstürleri, gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda belli oldu.

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve kulübümüzü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin'in temsil ettiği imza törenine TBF CEO'su Ömer Onan, TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, TBF yetkilileri ve Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden takımların temsilcileri katıldılar.

TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş'ün 2017-2018 sezonu ile ilgili verdiği bilgilerin ardından gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda ilk hafta eşleşmeleri şu şekilde oluştu:

Antalyaspor – Afyon Belediye
HE TED Ankara Koleji – İstanbulspor Beylikdüzü
Türk Telekom – Bandırma Kırmızı
Bursaspor Durmazlar – Petkim Spor
Selçuklu Belediyesi – Samsun BŞB Anakent
Bahçeşehir Koleji – Düzce Belediyesi
Akhisar Belediyesi – Yalova Group Belediye
Karesi Spor – OGM Orman
Pertevniyal – Ankara DSİ

Türkiye Basketbol Ligi'nde birinci hafta karşılaşmaları 30 Eylül Cumartesi günü başlayacak.

1.Hafta ( 30.09.2017)

Bursaspor Durmazlar – Petkimspor

2.Hafta ( 07.10.2017)

Samsun Bşb. Anakent - Bursaspor Durmazlar

3.Hafta ( 14.10.2017 )

Bursaspor Durmazlar – Düzce Belediyesi

4.Hafta ( 21.10.2017)

Yalova Group Bld – Bursaspor Durmazlar

5.Hafta ( 28.10.2017 )

Bursaspor Durmazlar - OGM Orman

6.Hafta ( 01.11.2017)

Ankara DSİ - Bursaspor Durmazlar

7.Hafta ( 04.11.2017 )

Bursaspor Durmazlar – Afyon Bld

8.Hafta (11.11.2017)

Pertevniyal – Bursaspor Durmazlar

9.Hafta (18.11.2017)

Bursaspor Durmazlar – Karesi Spor

10.Hafta (22.11.2017)

Akhisar Bld – Bursaspor Durmazlar

11.Hafta (25.11.2017)

Bursaspor Durmazlar – Bahçeşehir Koleji

12.Hafta (03.12.2017)

Selçuklu Bld – Bursaspor Durmazlar

13.Hafta (09.12.2017)

Antalyaspor – Bursaspor Durmazlar

14.Hafta (16.12.2017)

Bursaspor Durmazlar – Türk Telekom

15.Hafta (23.12.2017)

Ted Ankara Kolejliler – Bursaspor Durmazlar

16.Hafta (29.12.2017)

Bursaspor Durmazlar – İstanbulspor Beylikdüzü

17.Hafta (06.01.2018)

Bandırma Kırmızı – Bursaspor Durmazlar

18.Hafta (13.01.2018)

Petkimspor – Bursaspor Durmazlar

19.Hafta (20.01.2018)

Bursaspor Durmazlar – Samsun Bşb Anakent

20.Hafta (03.02.2018)

Düzce Bld – Bursaspor Durmazlar

21.Hafta (10.02.2018)

Bursaspor Durmazlar – Yalova Group Belediyesi

22.Hafta (17.02.2018)

OGM Orman – Bursaspor Durmazlar

23.Hafta (21.02.2018)

Bursaspor Durmazlar – Ankara DSİ

24.Hafta (24.02.2018)

Afyon Bld – Bursaspor Durmazlar

25.Hafta (03.03.2018)

Bursaspor Durmazlar – Pertevniyal

26.Hafta (10.03.2018)

Karesi Spor – Bursaspor Durmazlar

27.Hafta (14.03.2018)

Bursaspor Durmazlar – Akhisar Bld

28.Hafta (17.03.2018)

Bahçeşehir Koleji – Bursaspor Durmazlar

29.Hafta (24.03.2018)

Bursaspor Durmazlar – Selçuklu Bld

30.Hafta (31.03.2018)

Bursaspor Durmazlar – Antalyaspor

31.Hafta (07.04.2018)

Türk Telekom – Bursaspor Durmazlar

32.Hafta (14.04.2018)

Bursaspor Durmazlar – Ted Ankara Kolejliler

33.Hafta (21.04.2018)

İstanbulspor Beylikdüzü – Bursaspor Durmazlar

34.Hafta (28.04.2018)

Bursaspor Durmazlar – Bandırma Kırmızı

Öte yandan Bursaspor Durmazlar'ın Federasyon Kupası rakipleri belli oldu. 18-23 Eylül tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek turnuvaya takımımız C grubunda Antalyaspor, Yalova Group Belediyesi, Afyon Belediyesi, İstanbulspor Beylikdüzü ve OGM Orman takımlarıyla finallere kalmak için mücadele edecek.

Federasyon Kupası maç programı ise şu şekilde:

1. gün (18.09.2017) 

18.30 - Bursaspor Durmazlar - Afyon Belediye

2. gün (19.09.2017)

16.15 - İstanbul Beylikdüzü - Bursaspor Durmazlar

3. gün (20.09.2017)

14.00 - Bursaspor Durmazlar -  Yalova Group Belediye

4. gün (22.09.2017)

18.30 - Antalyaspor - Bursaspor Durmazlar

5. gün (23.09.2017)

18.30 - OGM Orman - Bursaspor Durmazlar

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR