KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Haftanın maç programı

31 Ekim 2014 | 14:05

1 yorum

2976 okunma

Haftasonu A takımımız Spor Toto Süper Lig'in 8.haftasında 1 Kasım 2014 Cumartesi günü Sivasspor'u konuk ederken, Pilot takımımız Yeşil Bursa A.Ş. Pazar günü Spor Toto 3.Lig'in 10.haftasında Sivas 4 Eylül Belediyespor'a konuk olacak.

U14, U15, U16 ve U17 takımlarımız Dardanelspor'un yaş gruplarında takımlar ile karşılaşırken U21 ve U19 takımlarımız Sivasspor ile karşı karşıya gelecek.

Basketbol 3.Lig 2.Grup 3.Haftasında ise erkek basketbol takımımız 1 Kasım 2014 Cumartesi günü Bandırma Kırmızı'yı konuk edecek.

Bayan Voleybol takımımız ise 3.Lig'deki ilk maçına 2 Kasım 2014 Pazar günü çıkıyor. Filenin Timsahları, Yörsan Susurlukspor'a konuk olacak

İşte haftasonu oynanacak olan maçlarımızın programı;

1 Kasım 2014 Cumartesi:

Spor Toto Süper Lig 8.Hafta
Saat:16:00 / Bursa Atatürk Stadyumu
Bursaspor – Sivasspor (LİGTV CANLI)

U21 Ligi 8.Hafta
Saat: 13:30 / Minareli Çavuş Tesisleri
Bursaspor - Sivasspor

U14 Ligi 7.Hafta
Saat:12:00 / 18 Mart Sentetik Çim
Dardanelspor – Bursaspor

U15 Ligi 7.Hafta
Saat:14:00 / 18 Mart Sentetik Çim
Dardanelspor – Bursaspor

Basketbol 3.Lig 3.Hafta
Saat:13:00 / Bursa Atatürk Spor Salonu
Bursaspor – Bandırma Kırmızı (BURSASPOR TV CANLI)

2 Kasım 2014 Pazar

U16 Ligi 7.Hafta

Saat:12:00 / Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri
Bursaspor – Dardanelspor (BURSASPOR TV CANLI)

U17 Ligi 7.Hafta
Saat:14:00 / Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri
Bursaspor – Dardanelspor (BURSASPOR TV CANLI)

U19 Elit Ligi 8.Hafta
Saat:14:00 / Sivas 4 Eylül Dış
Sivasspor - Bursaspor

Spor Toto 3.Lig 10.Hafta
Saat:13:30 / Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi
Sivas 4 Eylül Belediyespor - Yeşil Bursa A.Ş

Voleybol 3.Lig 1.Hafta
Saat:14:00 / Susurluk Spor Salonu
Yörsan Susurlukspor – Bursaspor

 Bursaspor.org.tr

    • cinaralti  
    31 Ekim 2014 | 20:21
    verdiginiz bilgiden dolayayi tesekuurler

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR